Maak kennis met ons team: Allard Bax

donderdag 24 november 2022

‘Ik merk dat de interesse in digitale oplossingen toeneemt’, vertelt Allard Bax, mediorsysteembeheerder bij ITS. ‘Ik ben nu twee keer per week op een middelbare school in Delft. Als je mensen goed uitlegt hoe systemen werken, zien zij de voordelen.’

Handige devices

‘Datzelfde geldt voor handige devices. Want voordelen zijn er legio en helpen je om je werk gemakkelijker te maken.’ Neem bijvoorbeeld de bredere mogelijkheden voor gepersonaliseerd onderwijs, de locatie- en tijdonafhankelijkheid en de prachtige mogelijkheden van digiborden en touchscreens. Het maakt het onderwijs ook leuker en interactiever. ‘Wat dat betreft kun je als systeembeheerder van ITS echt een bijdrage leveren aan het onderwijs.’ 

Mediatechnologie en systeembeheer

Allard heeft een achtergrond in mediatechnologie en systeembeheer. ‘Dit sluit goed aan op het werk bij ITS, waar we ICT beheren en ook audiovisuele oplossingen bieden, zoals touchscreens en digiboards. Een mooie combi!’ Zijn werk heeft Allard ook een beetje als hobby: ‘Ik vind zelfhosting leuk, waarbij je je eigen systemen draait, maar ook gamen en VR Sim Racing.’

Blije klanten

‘Als ik op scholen een systeem heb uitgerold, zie dat het werkt en dat de klant er blij van wordt, vind ik dat leuk. Dan draag je echt bij als ICT-er. Ik zeg ook altijd tegen klanten: wij zijn er voor de techniek, jullie moeten er lekker mee kunnen werken.’   

Ook kennismaken met de skills van ons team? Neem contact op!