ITS staat voor u klaar!

Wij de ICT, u het onderwijs! Dat brengen we graag in praktijk.

Vragen aan het ITS-management?

Directeur Jordi Brinkman:
E j.brinkman@its.nl
T 070 320 320 0
M 06 479 478 40
Opslaan als vCard

Servicemanager Paul van Driel:
E p.v.driel@its.nl
T 070 320 320 0
M 06 479 478 61
Opslaan als vCard

Salesmanager Stefan de Jong:
E
s.d.jong@its.nl
T 070 320 320 0
M 06 557 820 24
Opslaan als vCard

Kwaliteitsmanager Martin de Pauw:
E m.d.pauw@its.nl
T 070 320 320 0
M 06 525 816 80
Opslaan als vCard

Coördinator Servicedesk Maarten Schuller:
E m.schuller@its.nl
T 070 301 800 0
Opslaan als vCard

Projectmanager Robbert Timmermans:
E r.timmermans@its.nl
T 070 320 320 0
M 06 479 478 45
Opslaan als vCard

Inkoopmanager Arie Barnhoorn:
E a.barnhoorn@its.nl
T 070 320 320 0
Opslaan als vCard

Accountmanagement

Account Manager Ivo Smeijers:
E
i.smeijers@its.nl
T 070 320 320 0
M 06 120 535 25
Opslaan als vCard

Account Manager Monique Heijnen:
E
m.heijnen@its.nl
T 070 320 320 0
M 06 120 534 54
Opslaan als vCard

Verkoopadviseur Jevin Krooder:
E
j.krooder@its.nl
T 070 320 320 0
M 06 268 319 56
Opslaan als vCard

Verkoopadviseur Noah Pronk:
E
n.pronk@its.nl
T 070 320 320 0
Opslaan als vCard

Storing of vraag?

Heeft u een storing of komt u er technisch niet uit met uw computer? Maak een melding aan bij de Servicedesk van ITS.